Kezdőlap Szentesi Élet Szépítsük meg Szentest!…

Szépítsük meg Szentest!…

40

Szentesen elindult egy hatékonyabb, a lakosságot, fiatalokat célzó ZÖLD GONDOLKODÁS, CSELEKVÉSI PROGRAM, azzal a céllal, hogy sok ötletes programmal minél több szentesi lakost bevonjunk városunk újrahangolt ZÖLD SZELLEMISÉGÉBE!

Az ÖKO-SZENTES KLUB szeretne a lakosság közreműködésével egy szemétgyűjtési akciót szervezni. Ennek keretében a következő helyszíneket tisztítanák meg a hulladéktól.

• Helyszín: a Kutató Állomástól az Ifjúsági Házig (gyülekező: a
Dózsa háznál 09.00 órakor)

• Helyszín: a Lengyel emlékműtől a Tesconál lévő OIL töltőállomásig (gyülekező: Aldi parkolóban 09.00 órakor)

Jelszavunk: „”

Akció időpontja: 2022. március 26. 09.00-11.00 között.

Kérem segítse városunk hatékonyabb ZÖLD SZELLEMISÉGÉT, és nagy megtiszteltetés lenne számunkra ha ön is csatlakozna ehhez az akcióhoz. Kérem, Mészárosné Surányi Olga (olgasuranyi2@mail.com) felé szíveskedjen jelezni a részvételi szándékot, legkésőbb 2022. március 23. 12 óráig. Köszönjük, hogy ön is hozzájárul ökológiai lábnyomunk csökkentéséhez, hiszen ez közös ügyünk és célunk!

#szentesielet #tajekozottnaklennijo #varosihetilap #szentes
www.szentesielet.hu
11. szám
Közélet|32
Társadalom|50
Forrás