Kezdőlap Kultúra és szórakozás Hangversenyközpont Ma este…

Ma este…

51


‼️

Lovasi egymaga

Nem első-, de még csak nem is másodízben ad koncertet városunkban Lovasi András, ám a magyar alternatív zenei színtér kiemelkedő alakja most egy különleges esttel várja rajongóit a szentesi Hangversenyközpont szervezésévben.
Lovasi András Kossuth-díjas énekes, dalszerző, a Kispál és a Borz frontembere alapítója, valamint a 2005-ben indult Kiscsillag zenekar gitárosa, énekese, egyben zeneszerzője. Formációi mellett szólózenészként is kiteljesedett, 2001-ben első szólóalbuma is megjelent, de a megzenésített versek sem állnak távol tőle, a Hangzó Helikon sorozatban Heidl György Lackfi János műveit adta elő sajátos feldolgozásban.
November 6-án a szentesi Hangversenyközpont Zene-Világ-Zene Graffiti sorozatában ’Lovasi est… egy az egybe, csak maga egy szál gitárral’ című műsorát hozza városunkba. A koncert során Kispál és a Borz, Kiscsillag és szólókarrierje során írt dalok is egyaránt felcsendülnek.

#ZeneVilágZeneGraffiti #LovasiAndrás #HangversenyközpontSzentes #kultura #alterrock
Forrás