⚽🌳
Mi történik, ha a foci, egy nyári este és a jó társaság találkozik? Egy szuper közösségi program! 😊
A Szentesi Városi Diákönkormányzat ötlete nyomán június 26-án Piknik Focival várjuk az érdeklődőket a Gödörben! A szervezésben és a lebonyolításban is aktívan részt vesznek a diákok, így ez a program valóban a fiataloké és a fiatalokért jön létre. 💙
Már 17 órától izgalmas programokkal készülünk:
⚽ óriáscsocsó
⚽ freestyle bemutató és panna foci show Zelei Endrével
⚽ közös játék a Kinizsivel
A napot pedig együtt zárjuk a világbajnokság egyik mérkőzésével:
📺 Norvégia – Franciaország
🕘 21:00
Hozzatok plédet, barátokat, jókedvet, és szurkoljunk együtt!
A részleteket a plakáton találjátok! 👇








