Ünnepnap miatt változik a Szentesi Polgármesteri Hivatal nyitvatartása. Július 1-jén, szerdán a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából a hivatal zárva tart – tájékoztatott Döbrőssyné dr. Seres Ilona jegyző. A halaszthatatlan ügyek intézését érdemes a hét többi napjára időzíteni, csütörtöktől ugyanis a megszokott rendben folytatódik az ügyfélfogadás.
www.szentesimozaik.hu
Hírek|29
Önkormányzati hírek|30








