A g-ÁT futás végén az eredményhirdetés koronázta meg a napot, ahol a legjobbak vehettek át díjakat.
Idén különleges jelentőséget kapott a diákváltó, amelyet mostantól **Takács László emlékére** rendeznek meg. A Szentesi Sportközpont egykori vezetője közel két évtizeden keresztül volt a verseny egyik fő szervezője, élete a sport és a fiatalok támogatása körül forgott. Özvegye, Takács Lászlóné Jutka megható szavakkal emlékezett meg férjéről a verseny sajtótájékoztatóján, és maga is hozzájárult a díjakhoz: könyvekkel, illetve egy általa készített dísz faliórával.
A verseny támogatói közül névadó szponzorként idén a **Bali Solar** (férfi hosszútáv), az **Autark** (női hosszútáv), a **DélKerTész** (női rövidtáv) és az **Escobar** (férfi rövidtáv) segítették a rendezvényt.
A g-ÁT futás hagyománya így nemcsak a sportteljesítményben, hanem az emlékezésben és az összefogásban is tovább él – és már most mindenki a 30. jubileumra készül!
www.szentesimozaik.hu
Hírek|29












