Kezdőlap Szentesi VK A fiúk bronzérmesek, a lányok negyedikek…

A fiúk bronzérmesek, a lányok negyedikek…

6

Csodás eredményekkel zárult az idei HaBaWaBa U13-as korosztályos csapataink számára. Mint arról tegnap beszámoltunk, mindkét együttesünk a legjobb négy közül várta az utolsó játéknap küzdelmeit. A lányok az OSC együttesével játszották az ún. „Silver Final”-t, ahol a fővárosi együttes bizonyult jobbnak, ám így is hatalmas eredmény ez lány csapatunktól.

A fiúk mezőnyében a Szolnok jutott a döntőbe a mieink ágán, így a bronzmeccs várt a csongrádi és szentesi fiatalokra, ahol az Onda Blu első csapatát győzték le megszerezve ezzel a bronzérmet.

Hatalmas gratuláció illeti mindkét együttesünk játékosait és a Szentesi Vízilabda Klub és a @Csongrád Városi Vízilabda SE edzőit is.

#habawaba2026 #szentesivk #csongrádvvse






Forrás