Ebben az évben is részt vesznek utánpótlás csapataink a HaBaWaBa International Festival-on Olaszországban. Fiú és lány együtteseink egyaránt sikerrel vették a csoportközök küzdelmeit és a Szentes mindkét fronton bejutott az elődöntőbe. A fiúk ma 10:55-től a Szolnokkal mérkőznek meg a döntőért, míg a lányok 13:00-tól ún. „Silver Final”-t játszanak az OSC-vel.
Gratulálunk a szentesi és csongrádi játékosoknak, valamint edzőiknek!










