A Szentesi Farkasok Kézilabda Club U14-es lánycsapata polgármesteri elismerésben részesült, amelyet Szabó Zoltán Ferenc polgármester adott át a csapattagoknak június 25-én a Városházán. Ezt követően vette kezdetét képviselő-testület ülése.
Kezdőlap Szentesi Élet A Szentesi Farkasok Kézilabda Club U14-es lánycsapata polgármesteri elismerésben…











