Kezdőlap Szentesi Élet Világbajnoki Maximus-érmek…

Világbajnoki Maximus-érmek…

7

Ragyogó eredményekkel zárták az elmúlt napokat a Maximus SE sportolói. Váradi Krisztina a Nemzetközi Balaton Bajnokságon, Veszprémben, a női diszkoszvetésben ezüstérmet szerzett, a MEDIGAMES-en, az orvosok és egészségügyi dolgozók világbajnokságán dobókörben álló Dr. Márki Sándor pedig aranyérmet ért el diszkoszvetésben. A neurológus kutatóorvos sportoló a verseny folytatásában is kiválóan teljesített, hiszen súlylökésben ezüst-, kalapácsvetésben pedig bronzérmet szerzett.

H.V. (fotó:Maximus SE)





Forrás