A múlt héten Szentes Város Önkormányzata a 2025-ös év legjobb sportolóinak teljesítményét ismerte el a hagyományos Sportolói Díjátadó Ünnepségen. Klubunk növendékei, Dömsödi Döníz és Mácsai Kincső is elismerést vehetett át az eseményen.
Kincső és Döníz tavaly az isztambuli U16-os Európa-bajnokságon szerepeltek eredményesen, bronzérmet hoztak haza a nemzeti válogatottal, emellett a lányok felsőbb korosztályokban és a felnőtt női OB I-ben is rendre meghatározó szerepet töltenek be.
Gratulálunk Kincső és Döníz! Büszkék vagyunk rátok!
#SzentesiVK #SportolóiDíjátadó2025 #DömsödiDöníz #MácsaiKincső








