Kezdőlap Szentesi VK A múlt héten Szentes Város Önkormányzata a 2025-ös év legjobb sportolóinak telje…

A múlt héten Szentes Város Önkormányzata a 2025-ös év legjobb sportolóinak telje…

3


A múlt héten Szentes Város Önkormányzata a 2025-ös év legjobb sportolóinak teljesítményét ismerte el a hagyományos Sportolói Díjátadó Ünnepségen. Klubunk növendékei, Dömsödi Döníz és Mácsai Kincső is elismerést vehetett át az eseményen.

Kincső és Döníz tavaly az isztambuli U16-os Európa-bajnokságon szerepeltek eredményesen, bronzérmet hoztak haza a nemzeti válogatottal, emellett a lányok felsőbb korosztályokban és a felnőtt női OB I-ben is rendre meghatározó szerepet töltenek be.

Gratulálunk Kincső és Döníz! Büszkék vagyunk rátok!

#SzentesiVK #SportolóiDíjátadó2025 #DömsödiDöníz #MácsaiKincső




Forrás