Kezdőlap Hírek Hírek Ismét büszkék lehetük a Zsoldosos tanulóinkra…

Ismét büszkék lehetük a Zsoldosos tanulóinkra…

52

A Gyulai Szakképzési Centrum az Innovatív Képzéstámogató Központ közreműködésével országos projektvetélkedő versenyt hirdetett a Dobbantó, Orientáció és Műhelyiskola képzésben résztvevő diákok számára „Veszélyben a víz” címmel. A versenyen 20 csapat mérhette össze a kreativitását, ahol egy négyzetméteres terepasztalt kellett készíteni a témával kapcsolatban. A HSZC Szentesi Zsoldos Ferenc Technikum Műhelyiskolás Bolti előkészítői – Farkas Bianka, Farkas Jázmin Mónika és Ravasz Cintia- Különdíjban részesültek, és hatalmas élményekkel gazdagodva, különféle édességek birtokában térhettek haza. Felkészítő oktatóik: Mácsai Erzsébet, Horváthné Török Tünde, valamint kísérő tanáruk: Dávid Zoltán volt.
Forrás