Kezdőlap Hírek III. Consolis ASA Rövidpályás Nemzetközi Szenior Úszóverseny…

III. Consolis ASA Rövidpályás Nemzetközi Szenior Úszóverseny…

282

Hódmezővásárhely – 2023.08.26.

Az elmúlt hétvégén immár harmadik alkalommal rendezte meg a Hód-Triatlon és Öttusa SE a Consolis ASA Rövidpályás Nemzetközi Szenior Úszóversenyt a Gyarmati Dezső Sportuszodában. Az eseményen összesen 35 klub 200 úszója állt startkőre, ahonnan nem hiányozhattak a Szentesi Delfin ESC sportolói sem, a Kurca partjáról 20-an vágtak neki a megmérettetéseknek. A Delfinek sikeres versenyt zártak, 15 arany-, 5 ezüst- és 6 bronzéremmel az éremtáblázat 2. helyén zártak a hazai Hód Triatlon SE mögött. Az egyéni pontversenyekben is született szentesi „dobogó”, a férfiak eredményeit összesítő tabellán, Horváth Roland a 2. helyen zárt 47 ponttal.

Egyéni eredmények:
Virágos Éva – 1. hely: 50 gyors, 100 gyors, 50 hát, 100 hát, 100 vegyes;
Horváth Roland – 1. hely: 400 vegyes, 50 gyors, 100 gyors, 50 mell, 100 mell, 2. hely: 100 vegyes;
Téli Éva – 1. hely: 50 mell, 100 mell, 100 pillangó, 2. hely: 50 pillangó;
Debreczeni Beáta – 1. hely: 50 mell, 100 mell, 100 pillangó, 400 vegyes, 2. hely: 100 vegyes;
Biár Nelli – 1. hely: 50 mell, 100 mell, 100 pillangó;
Bugyi Katalin – 1. hely: 100 mell 100 pillangó, 2. hely: 50 mell, 50 pillangó 3. hely: 100 vegyes, 5. hely: 50 gyors;
Bocskay Zsófia – 1. hely: 50 pillangó, 100 vegyes, 2. hely: 100 gyors, 50 mell, 3. hely: 50 gyors;
Kovács Attila – 1. hely: 50 hát, 100 hát, 3. hely: 100 gyors;
Dr. Borzi Miklós – 1. hely: 50 gyors, 100 gyors;
Pengő Erzsébet – 1. hely: 100 gyors, 2. hely: 100 vegyes;
Sebők Tamás – 1. hely: 100 hát, 3. hely: 50 hát, 4. hely: 50 mell, 100 mell;
Bodnár Istvánné – 1. hely: 50 mell;
Ferke Gáborné – 2. hely: 50 hát, 50 mell;
Lekrinszki Éva – 2. hely: 100 mell 100 pillangó, 3. hely: 50 gyors, 100 vegyes;
Pengő László – 2. hely: 50 gyors, 50 hát, 3. hely: 100 hát,
Lucz Imre – 2. hely: 50 pillangó 3. hely: 50 mell, 4. hely: 100 vegyes, 5. hely: 50 hát,
Tóthné Lászlóné – 4. hely: 50 gyors,
Dr. Verók Attila – 5. hely: 50 gyors, 6. hely: 50 mell;
Nyéki Anikó – 6. hely: 50 pillangó, 7. hely: 50 gyors,
Antonjuk Krisztina – 9. hely: 50 mell,

váltó eredmények:
4×50 méter mix vegyes V. k.cs. – 1. hely (Kovács Attila, Téli Éva, Nyéki Anikó, Dr. Borzi Miklós)
4×50 méter mix vegyes VI. k.cs. – 1. hely (Pengő László, Bocskay Zsófia, Lucz Imre, Tóth Lászlóné)
4×50 méter mix gyors VI. k.cs. – 1. hely (Kovács Attila, Bodnár Istvánné, Bocskay Zsófia, Lucz Imre)
4×100 méter mix vegyes V.k.cs. – 1. hely (Virágos Éva, Debreczeni Beáta, Kovács Attila, Pengő László)
4×100 méter mix vegyes VI.k.cs. – 1. hely (Lucz Imre, Téli Éva, Lekrinszki Éva, Pengő László)
4×50 méter mix vegyes III. k.cs. – 2. hely (Virágos Éva, Sebők Tamás, Horváth Roland, Pengő Erzsébet)
4×50 méter mix gyors II. k.cs. – 3. hely (Biár Nelli, Sebők Tamás, Bugyi Katalin, Horváth Roland)
4×100 méter mix vegyes II.k.cs. – 3. hely (Sebők Tamás, Biár Nelli, Horváth Roland, Pengő Erzsébet)

A Delfinek legközelebb Debrecenben, a II. Nemzetközi Szenior Úszóverseny és Dr. Rentka László Emlékversenyen állnak startkőre szeptember 16-17-én.

Sebők Tamás

www.szentesimozaik.hu
Hírek|29
Vízisportok|23




Forrás