Kezdőlap Hírek TISZAPART UNDERGROUND koncert Szentesen…

TISZAPART UNDERGROUND koncert Szentesen…

138

A szentesi Art Pince próbaterem szervezésében szeretnénk bemutatni első szabadtéri élő zenés rendezvényünket, melynek helyszíne városunk Megyeháza udvara.

A TISZAPART UNDERGROUND néven futó koncerten, öt izgalmas előadó fog fellépni: a Splitmold, a Plasma Press, az Artur, a Helioride és az Enemy Efforts. Három csapat városunk szülötte, kettő pedig a Napfény városából, Szegedről érkezik hozzánk. Igazi stíluskavalkád várható: a progresszív indie rocktól kezdve, a rádióbarát dallamokon át egészen a feszesebb ritmusokig terjed a skála, ezért minden különleges zenére fogékony érdeklődőt szeretettel várunk. Még több információért, keressétek fel az event Facebook oldalát!

Kapunyitás: 19:30h, pontos kezdés: 20:00h.

Az esemény részvételéhez támogatói jegy megváltása szükséges, amely csak a helyszínen és a koncert napján vásárolható!

Helyszín: Szentes, Megyeháza Konferencia és Kulturális Központ udvara, 2023.06.03.

www.szentesimozaik.hu
Hírek|29
Programajánló|17
Forrás

Előző cikkSzínek vonzásában…
Következő cikkBúcsú Kovács István nyugállományú vezérőrnagytól…