A Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Boros Sámuel Technikum diákjai csatlakoztak a ”Szépítsük meg Szentest!” programhoz, melynek keretében március 24-én három osztály, közel 80 tanuló gyűjtötte a szemetet iskolánk környékén.

Szentes városában elindult egy hatékonyabb, az iskolásokat, fiatalokat célzó ZÖLD GONDOLKODÁS, CSELEKVÉSI PROGRAM, azzal a céllal, hogy sok ötletes rendezvénnyel minél több diákot bevonjanak városunk újrahangolt, ZÖLD SZELLEMISÉGÉBE! Az akció célja volt, hogy a diákok saját iskolájuk környékén gyűjtsék össze az eldobott szemetet, ezzel megtisztítsák, óvják környezetüket.

A Boros zöldiskola, mivel intézményünk minden szempontból és területen igyekszik környezettudatosságra nevelni a gyerekeket. Nemcsak tanítjuk, hanem tettekkel is bizonyítjuk elkötelezettségünket, és a gyakorlatban is segítünk elsajátítani a legfontosabb tudnivalókat a témában. A diákok jó hangulatban vettek részt az akcióban. Bízunk abban, a tisztaság, rendezettség iránti igény hosszú távon is megmarad.

Somosné Puskás Krisztina
igazgató

www.szentesimozaik.hu
Hírek|29


Forrás

Előző cikkA betegség sem fogott ki a szentesi úszókon…
Következő cikkA Gondozási Központ is szépítette Szentest (képek)…