Futsal diákolimpián vettek részt tanulóink a héten, amelynek megyei döntőjét Szegeden rendezték. A módosított versenykiírás miatt, nevezhettek igazolt játékosok is, aminek köszönhetően igen színvonalas mérkőzéseket láthattak a jelenlévők. Iskolánk körzeti győztes csapata megállta helyét az egész nap folyamán, kemény csatákat vívtak az ellenfelekkel. A mezőny kiegyenlítettségét jellemzi, hogy a torna győztesétől csak 1:0-ra kaptunk ki. A pörgős, technikás mérkőzéseken, elég volt egy apró hiba ahhoz, hogy az ellenfél pontot szerezzen. A fiúk egész nap fegyelmezetten, sportszerűen játszottak, stabil védekezés, robbanékony támadás jellemezte a játékunkat. A 26 csapatos megyei mezőny közül a Zsoldos csapata végül az 5. helyen végzett! Jövőre már rutinosabban, felkészültebben remélhetőleg a dobogó minél magasabb fokára állhatunk! Szép volt fiúk, gratulálunk! Csapattagok: Mihály Róbert, Faur Kevin, Locskai Zsolt, Lévai Norbert, Ajtai Róbert, Szakács Zoltán, Vincze Krisztián, Qenaj Alban
Végh László testnevelő

#hszczsoldos
Forrás

Előző cikkSzombaton 18h-kor itthon folytatódnak az OB1-es küzdelmek Felnőtt férfi csapatu…
Következő cikkBúcsú a kupaküzdelmektől…