Kezdőlap Szentesi Élet Delfines sikerek határon innen és túl…

Delfines sikerek határon innen és túl…

71

Nem tétlenkedtek a Szentesi Delfin ESC szenior úszói június hónapban sem. Nemcsak medencében, de külföldön és nyílt vizes versenyeken egyaránt megmérették magukat.

XV. CSONGRÁDI SZENIOR ÚSZÓVERSENY 2022. 06. 11-12.
A versenyen a magyar egyesületeken kívül Romániából és Szerbiából is érkeztek sportolók. A rendezők Zarnócz Mihály, Eszenyi László, Gyémánt Imre emlékére különdíjas számokat írtak ki.

Egyéni eredmények:

Horváth Roland: 1. hely: 800 gyors, 100 gyors, 100 mell, 200 vegyes, 400 gyors, 200 mell, 50 mell, 200 gyors
Pólyáné Téli Éva: 1. hely: 50 mell, 100 mell, 200 mell
Melkuhn Dezső: 1.hely: 200 gyors, 800 gyors, 400 gyors 2. hely: 100 gyors, 5. hely: 50 gyors
Sebők Tamás: 1. hely: 200 hát, 50 hát, 2.hely: 100 hát, 3. hely: 50 gyors, 4.hely: 100 mell
Bocskai Zsófia: 1. hely: 100 gyors, 200 vegyes, 2. hely: 50 pille
Brunnerné Palásti Katalin: 1. hely: 50 hát, 2. hely: 800 gyors, 200 hát, 100 mell, 50 gyors, 100 hát, 50 mell
Pengő László: 1. hely: 100 hát, 2. hely: 50 hát, 3. hely: 50 gyors
Dr. Priboj Noémi: 1. hely: 800 gyors, 3. hely: 100 gyors, 200 vegyes, 5. hely: 50 pille
Dr. Borzi Miklós: 1. hely: 800 gyors
Mezei Attila: 1. hely: 100 hát
Török Imre Gábor: 2. hely: 800 gyors, 100 gyors, 400 gyors, 50 gyors, 3. hely: 100 mell, 200 mell, 50 mell, 200 gyors
Tornyi Molnár Edit: 2. hely: 200 mell
Demeterné Zsuzsa: 3. hely: 50 hát, 4 hely: 100 hát, 5.hely: 200 hát
Lucz Imre: 3. hely: 50 mell, 4. hely: 100 gyors, 6. hely: 50 gyors, 7. hely: 50 hát
Dr. Petz János: 4. hely: 50 gyors, 5. hely: 50 hát
Szabó Julianna: 4. hely: 50 mell

800 gyors – Zarnócz Mihály emlékverseny abszolút helyezések
Férfiak: 4. Dr. Borzi Miklós, 8. Melkuhn Dezső, 14. Horváth Roland Nők: 13. Palásti Katalin

200 hát – Eszenyi László emlékverseny abszolút helyezések
Férfiak: 11 Sebők Tamás Nők: 6. Palásti Katalin, 15. Demeterné Zsuzsa

100 hát – Gyémánt Imre emlékverseny abszolút helyezések
Férfiak: 12. Pengő László, 20. Sebők Tamás, 21. Mezei Attila Nők: 7. Palásti Kati, 11. Demeterné Zs

Váltók:
4×50 m férfi gyorsváltó
VI. kcs 2. Szentes (Pengő László, Lucz Imre, Petz János, Melkuhn Dezső
4×50 m női gyorsváltó
V. kcs 3. Szentes (Palásti Katalin, Bocskai Zsófia, Priboj Noémi, Demeterné Zsuzsa)
4×50 férfi vegyesváltó
III. kcs 3. Szentes (Mezei Attila, Sebők János, Horváth Roland, Török Imre Gábor)
VI. kcs 2. Szentes (Pengő László, Lucz Imre, Petz János, Melkuhn Dezső)

SZLOVÁK NYÍLT ORSZÁGOS BAJNOKSÁG Zsolna, június 18-19.

Dr. Borzi Miklós: 1. hely 200 gyors, 400 gyors
László Márk: 1. hely: 100 hát, 200 hát, 3. hely: 100 pille
Dr. Borziné Szatler Mónika: 2. hely: 100 mell

SZERBIAI NYÍLTVIZES VERSENYSOROZAT Sombor, 2022. 06. 19.

Melkuhn Dezső: 2 km-es verseny: 80 + kcs 1. hely
Horváth Roland: 5 km-es verseny 30-34 kcs 1. hely
Török Imre Gábor: 5 km-es verseny 30-34 kcs 2. hely

IV. TATAI TÓÁTÚSZÁS Tata, Öreg-tó 2022. 06. 26.

3,5 km, 30-39-es kcs 4. Horváth Roland, 9. Török Imre Gábor

#szentesielet #tajekozottnaklennijo #varosihetilap #szentes
www.szentesielet.hu
27. szám
Közélet|32
Sport|41




Forrás…