Általános iskolai eredmények elismerése

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Czibola Vivien Szép magyar beszéd területi verseny III. hely Tóthné Hlavács Mária
Darabos Dorka Szép magyar beszéd területi verseny I. hely
Czakó Liza Megyei Mesemondó Verseny 3. helyezés Tarr Piroska Julianna
Mészáros Gergő Neumann-CEO számítástechnika-verseny 1. helyezés Lucza László
Kuti Nóra, Mogyorósi Zalán és Tar Gábor Curie Környezetismereti Emlékverseny országos döntő 3. hely Seres Katalin
Varga Péter A Curie Matematikai Emlékversenyen országos döntő 1. helyezés Borbás Edit

Felkészítő pedagógusok: Tóthné Hlavács Mária, Tarr Piroska Julianna Lucza László, Seres Katalin, Borbás Edit

 

Kiss Bálint Református Általános Iskola
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Őze Zselyke, Kékegyi-Kovács András és Dömsödi Lilla Országos Református Multimédiás Bibliaismereti és Komplex Tanulmányi Verseny (3-4 évfolyam) 2. hely Szegedi Zoltán
Korcsmáros Amina és Kis-Hajdu Janka Országos Református Multimédiás Bibliaismereti és Komplex Tanulmányi Verseny (5-6 évfolyam) 1. hely Nagypál Julianna
Szabó Kata és Szabó Liza Országos Református Multimédiás Bibliaismereti és Komplex Tanulmányi Verseny (5-6 évfolyam) 2. hely
Risai Fanni és Kiss Robin Országos Református Multimédiás Bibliaismereti és Komplex Tanulmányi Verseny (7-8 évfolyam) 2. hely Négyesi Judit
Nyíri Csongor és Tomcsányi András Országos Református Multimédiás Bibliaismereti és Komplex Tanulmányi Verseny (7-8 évfolyam) 3. hely Tomcsányiné Lucz Szilvia
Csányi Luca, Varga Bori és Magyar Zsófia Országos Szövegértési Verseny III. hely Varga Emília
Dékány Gyula XXI. Országos Bibliai Történetmondó Verseny döntőjén III. helyezés
Gazsi Zétény XXI. Országos Bibliai Történetmondó Verseny döntőjén III. helyezés Nyíri Dániel
Kozák Borka XVIII. Országos Mesemondó Találkozó Arany minősítés Molnárné Bodnár Henrietta
Hatos-Szekander Sára “Csodát virágzik a jelen” Református iskolák országos versenye versmondás kategóriában 3. évfolyamon III. helyezés, “Állatok a Bibliában” országos rajzpályázat I. helyezés, “Hermelin télen-nyáron országos rajpályázat II. korcsoport I. helyezés
Végh Hanna Andrea “Csodát virágzik a jelen” Református iskolák országos versenye versmondás kategóriában 3. évfolyamon I. helyezés
Fábján Zsolt Református EGYMI Országos Értéktermő Tehetségközpont Tehetség-M pályázaton I. helyezés
Losonczi Bence XXXII. Varga Tamás Matematikaverseny 2. helyezés, Megyei Matematikaverseny 1 helyezés Baráthné Stefancsik Katalin
Budai Albert Megyei mesemondó versenyen 3. helyezés, XXI. Országos Bibliai Történetmondó Verseny II. helyezés Molnárné Bodnár Henrietta és Kukoveczné Nánai Olga
Csarnó Dominika Lila VegyÉSZbajnokság kémiaverseny országos döntőjének Kvízvetélkedőjén I. helyezés, Református Középiskolák XXIII. Országos kémiaversenye 7. évfolyamon 2. helyezés Horvát József
Ponicsán Réka Borsika és Varjú Mariann XII. Egyházi Népénekverseny I. helyezés  

 

 

Farkas Márta

Holman Patrik és Nagy Bátor András XII. Egyházi Népénekverseny II. helyezés
Baráth Enikő, Kékegyi-Kovács András, Kis-Hajdu Sámuel, Radics Kinga, Tarján Mira és Tomcsányi Júlia III. Országos Csenki Imre Énekverseny II. korcsoport Arany minősítés
Bakó Zora, Bakai Lilla, Lantos Ármin és Sipos Adél XI. Föld, víz, levegő nemzetközi természetismereti és környezetvédelmi vetélkedő III. helyezés Négyesi Judit

Felkészítő pedagógusok: Szegedi Zoltán, Nagypál Julianna, Négyesi Judit, Tomcsányiné Lucz Szilvia, Varga Emília, Nyíri Dániel, Molnárné Bodnár Henrietta, Baráthné Stefancsik Katalin, Kukoveczné Nánai Olga, Horvát József, Farkas Márta

 

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Deák Noel, Izbéki Hédi, Koncz Viola és Oláh-Hajdú Endre Márk Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjén 3. osztályos kategóriában 2. helyezés Págerné Kovács Szilvia
Gila Nóra, Molnár Emma, Szenczi Enikő és Verók Inez Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos döntőjén 7. osztályos általános iskolai kategóriában 2. helyezés Ráfiné Gáspár Annamária
Fodor Bodza és Kis-Rácz Eszter Egyházi Népénekverseny 3. helyezés Nagyné Doba Katalin

Felkészítő pedagógusok: Págerné Kovács Szilvia, Ráfiné Gáspár Annamária, Nagyné Doba Katalin

 

 

MŰVÉSZETI ISKOLAI EREDMÉNYEK

 

Szentesi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Nagy Mirtill Virág XII. Ezüsthúr Hegedűverseny arany minősítés, VI. Aranyhúr Megyei Hegedűverseny arany minősítés  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szekrényesi Viktória

Gera Júlia XII. Ezüsthúr Hegedűverseny arany minősítés, VI. Aranyhúr Megyei Hegedűverseny ezüst minősítés
Széll Kamilla XII. Ezüsthúr Hegedűverseny arany minősítés
Hatos-Szekander Sára XII. Ezüsthúr Hegedűverseny arany minősítés
Szécsényi Hanna XII. Ezüsthúr Hegedűverseny arany minősítés
Gortva Levente XII. Ezüsthúr Hegedűverseny ezüst minősítés, VI. Aranyhúr Megyei Hegedűverseny bronz minősítés
Tamási Ádám Attila XII. Ezüsthúr Hegedűverseny ezüst minősítés
Misku Péter István XII. Ezüsthúr Hegedűverseny ezüst minősítés
Keresztes Benjámin VI. Aranyhúr Megyei Hegedűverseny kiemelt arany minősítés Szunyogh Gabriella
Nyíri Csongor VII. Csongrád-Csanád Megyei Rézfúvós Verseny IV. korcsoportban kiemelt arany minősítés, XIII. Országos Mélyrézfúvós Verseny III. korcsoport I. helyezés Pakó Attila és Mészáros János
Mészáros Bence VII. Csongrád-Csanád Megyei Rézfúvós Verseny IV. korcsoportban arany minősítés, XIII. Országos Mélyrézfúvós Verseny IV. korcsoport II. helyezés, XXXII. Csongrád-Csanád Megyei Kortárszenei Találkozó kiemelt nívódíj
Szabó Balázs VII. Csongrád-Csanád Megyei Rézfúvós Verseny III. korcsoportban ezüst minősítés
Szekeres Zsombor VII. Csongrád-Csanád megyei Rézfúvós Verseny IV. korcsoportban bronz minősítés
Szabó Zita Dóra és Nagyiván Jázmin Csenge XXXII. Csongrád-Csanád Megyei Kortárszenei Találkozó Klarinét DUO kiemelt Nívódíj Nánási Orsolya
Rácz Boglárka XXXII. Csongrád-Csanád Megyei Kortárszenei Találkozó kiemelt Nívódíj Varga Márta
Kalapos Szonja XXII. Deszki Maros Menti Fesztivál szólóének kategóriában I. helyezés  

 

 

 

 

 

Andor Csilla

Koncz Rebeka XXII. Deszki Maros Menti Fesztivál szólóének kategóriában II. helyezés
Gránicz Linett Kamilla XII: Deszki Maros Menti Fesztivál szólóének kategóriában II. helyezés
Pigler Hanna Léna II. YourSong Országos Énekverseny Ifjúsági korosztály I. helyezés
Bullás Nóra II. YourSong Országos Énekverseny Mini korosztály II. helyezés
Szabó Maja II. YourSong Országos Énekverseny Tini korosztály II. helyezés
Nyíri Sára Panka XXXII. Csongrád-Csanád Megyei Kortárszenei Találkozó Kiemelt Nívódíj Takács Gabriella
II. NyitniKék Országos Minősítő Fuvolaverseny Ezüst minősítés
Kozák Mira és Tomcsik Réka XIII. Tavaszi Gitártalálkozó Nívó díj Bajomi-Nagy Péter
Zana János XIII. Tavaszi Gitártalálkozó Nívó díj Mészáros János

Felkészítő pedagógusok: Szekrényesi Viktória, Szunyogh Gabriella, Pakó Attila, Mészáros János, Nánási Orsolya, Varga Márta, Andor Csilla, Takács Gabriella, Bajomi-Nagy Péter

 

Középiskolai eredmények elismerése

AM ASzK- Bartha János Kertészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Hegedűs Katalin Toldi Miklós Tudományos Diákkonferencia – Hagyományok, ízek, régiók legjobb dolgozat kategóriában II. hely Sinka Jánosné
Rákos Sándor Márk Kertész Szakma Kiváló Tanulója Versenyen 3. helyezés Dandéné Serkédi Ildikó

Felkészítő pedagógusok: Sinka Jánosné, Dandéné Serkédi Ildikó

Hódmezővásárhelyi SZC Boros Sámuel Technikum
Tanulók nevei Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Süli Viktória, Lucza Eszter, Boroznaki Sára és Vég Tamara K&H Vigyázz készpénz pénzügyi vetélkedő országos I. hely Szigetiné Mészáros Zsuzsanna

Felkészítő pedagógus: Szigetiné Mészáros Zsuzsanna

 

Horváth Mihály Gimnázium
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Mag Zoltán Krisztián a csapat szentesi tagjaként PolitikON Közéleti Készségfejlesztő és Politikai Szimulációs Versenyen I. hely Pálinkó György Vince
Varga Dorka I. Kárpát-Medencei Kindler József – Láng István fenntartható fejlődés tanulmányi verseny döntője III. hely Cseh Lajos
Dávidházi Dóra Szép Magyar Beszéd – Kazinczy-emlékérem Molnár Szilvia

Felkészítő pedagógus: Pálinkó György Vince, Cseh Lajos, Molnár Szilvia

 

Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Pollák Antal Technikum
Tanuló neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Jutasi Tamás, Kutruczó Szabolcs és Tóth Mátyás MAVIR Mesterek Viadala 2022. 3. helyezés Ágoston Csaba
Kis Csaba Levente V. Solidworks Országos Diákverseny 1 helyezés Bánfi János

Felkészítő pedagógus: Ágoston Csaba, Bánfi János

 

Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Zsoldos Ferenc Technikum
Csapat tagjai Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő pedagógus
Baksa Richárd Országos Szakképző Iskola Közismereti Tanulmányi Verseny, Reál tantárgycsoport döntő 1. helyezés Mácsai Anita
Vendlóczki Alexandra Ágazati és ágazaton belüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak fodrászati ismeretek országos döntő 1. helyezés Medgyesi Arnoldné

Felkészítő pedagógus: Mácsai Anita, Medgyesi Arnoldné

DIÁKOLIMPIAI EREDMÉNYEK ELISMERÉSE

Deák Ferenc Általános Iskola
Tanuló neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő edző
Csomány Vivien Úszás Diákolimpia II. korcsoport II. helyezés Kovács Brigitta
Tóth Emma Judo Diákolimpia diák C női -24 kg-ban I. hely Tóth Béla
Nagy-Tarnóczi Endre Úszás Diákolimpia II. korcsoport I. hely 50m mellúszásban dr. Rébeli-Szabóné Vincze Edit
Ugrai Alma Úszás Diákolimpia I. korcsoport II. hely 50m mellúszásban Szenczy Nóra

Felkészítő edzők: Kovács Brigitta, Tóth Béla, dr. Rébeli-Szabóné Vincze Edit, Szenczy Nóra

 

Kiss Bálint Református Általános Iskola

Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő edző
Kunszabó Afrodité Éda Serdülő, Junior Diákolimpia – Judo 1 hely Kalydy Zoltán
Bakó Zora Kyokushin Karate Kumite Gyerek II. lány – 40 kg országos döntő II. hely Bagi Alexa
Nagy Dávid Országos Diák II. Szabadfogású Diákolimpia II. helyezés Mazula Erik

Felkészítő edzők: Kalydy Zoltán, Bagi Alexa, Mazula Erik

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
Tanuló neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő edző
Kovács Nóra Judo Diákolimpia 3. helyezés  Tóth Béla

Felkészítő edző: Tóth Béla

 

Rigó Alajos Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Gyermekotthon és

Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő edző
Lakatos Fruzsina Fogyatékosok Országos Atlétika Diákolimpia 200 m-es Síkfutás 2. hely Hering Viktor

Felkészítő edző: Hering Viktor

Horváth Mihály Gimnázium
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő edző
Rácz Luca Kata Kötélugró Diákolimpia Egyéni II. hely Tarjányi Orsolya

Felkészítő edző: Tarjányi Orsolya

 

HSZC Szentesi Boros Sámuel Technikum
Tanulók neve Verseny megnevezése és helyezés Felkészítő edző
Podmaniczki Panna Kötélugrás Diákolimpia 2. hely Varga Máté
Sebők Lilla Rózsa Országos Diákolimpia evezés-egypárevezős 3 helyezés Petrity Rudolf
Donka Berta Evezés egypár országos bajnokság 3 helyezés, Ergométer országos bajnokság 2. helyezés, Országos Diákolimpia evezés egypárevezős 1. helyezés Sallai Róbert
Donka Berta, Sebők Lilla Rózsa Országos Diákolimpia evezés-kétpárevezős 1. helyezés
Kasza Anett Országos Diákolimpia asztalitenisz lány “B” 1. helyezés

Felkészítő edző: Varga Máté, Petrity Rudolf, Sallai Róbert

 

Előző cikkKészül a terem a mai kiállítás megnyitóra!…
Következő cikkA tanév legjobbjait jutalmazták…