Kezdőlap Szentesi Élet Közel egymilliárd forintos támogatás érkezik városunkba…

Közel egymilliárd forintos támogatás érkezik városunkba…

91

Közel egymilliárd forint támogatás érkezik Szentesre a napokban. Ebből több fejlesztés is megvalósulhat: a Kurca-part megújítása, belterületi útrekonstrukciók, a Hősök erdejében található futópálya kivilágítása. 257 millió forintot fordíthatnak a Tóth József Színház és Vigadóban kialakítandó közösségi tér létrehozására. A 2021. évi Zártkerti Programban városunk több mint 18 millió forintot nyert, valamint a kórház járóbeteg szakellátása 244,7 millió forint támogatásban részesül. A beruházásokról Szabó Zoltán Ferenc polgármester nyilatkozott a Szentesi Életnek. Írásunk a lap 3. oldalán olvasható.

#szentesielet #tajekozottnaklennijo #varosihetilap #szentes
www.szentesielet.hu
50.szám
Közélet|32
Forrás