Kezdőlap Hírek Járási számítástechnikai tanulmányi verseny 7-8. évfolyamok részére – eredményhi…

Járási számítástechnikai tanulmányi verseny 7-8. évfolyamok részére – eredményhi…

66


Járási számítástechnikai tanulmányi verseny 7-8. évfolyamok részére – eredményhirdetés

2019. november 7-én a Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában rendezték meg az általános iskolák 7-8. évfolyamok számára kiírt Pollák Antal járási informatika versenyt. A versenyre közel 40 tanuló nevezett a Szentesről és a környező településekről.

Ebben az évben a kérdéssorok alapgondolata az okos eszközökhöz kapcsolódott.

A tanulóknak az operációs rendszerek, az IKT és technológiai alapismeretek, az internet, a szövegszerkesztés és prezentációkészítés területén adtak számot a tudásukról. A feladatok megoldására 120 perc állt rendelkezésükre.

A lelkiismeretes javítótanári munkát követően november 27-én volt az eredményhirdetés. Az egyes korcsoportok 1-6. helyezettjeinek az okleveleket és az ajándékokat Lucza László, a Járási számítástechnika munkaközösségének vezetője és Kovács Attila, a szakgimnázium intézményvezetője adták át.

2019. november 27-én az alábbi eredmények lettek kihirdetve:

7. évfolyam
1. Kun-Szabó Kristóf (Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda fk.: Papp Sándor)
2. Voloscsuk Kitti (Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola, fk.: Virágos Zoltán)
3. Csóri Zsombor (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk. Lucza László)
4. Kovács Marcell (Mindszenti Általános Iskola fk.: Csernákné Kiss Ildikó) és Kozma Levente (Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda fk.: Papp Sándor)
5. Szekeres Zsombor (Horváth Mihály Gimnázium, fk.: Csernákné Kiss Ildikó)
6. Annus Kitti (Mindszenti Általános Iskola fk.: Csernákné Kiss Ildikó) és Mák Armand (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk. Lucza László)

8. évfolyam
1. Tamás Péter (Szegvári Forray Máté Általános Iskola és AMI fk.: Tóthné Nóbik Mariann)
2. Hamed Ádám (Szegvári Forray Máté Általános Iskola és AMI fk.: Tóthné Nóbik Mariann)
3. Héja Gábor (Szegvári Forray Máté Általános Iskola és AMI fk.: Tóthné Nóbik Mariann)
4. Drubina Ulrik (Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola, fk.: Virágos Zoltán)
5. Kádár Zoltán (Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola, fk.: Virágos Zoltán)
6. Fehér Bettina (Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola, fk. Földi Éva)

A verseny lebonyolításához a felkészítő tanárok mellett segítséget nyújtott: Bánfi Csaba, Faur István, Fekete György, Fehér Bertalan, Molnár Norbert, Vigh Attila, Kovács Attila.

A verseny kiemelt támogatója a metALCOM Zrt. volt.

Köszönjük a verseny támogatóinak a segítséget:
• Balai Computer Kft.
• Graph-Art Kft Tappancs, Tudorka magazinok kiadója
• Babilon Könyvesház és Játékbolt Szentes
• Öreg Diákok a Pollák Antal Műszaki Szakközépiskoláért Alapítvány
• Kiss Bálint Református Általános Iskola
• Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakképző Iskolája
• Szentesi Koszta József Általános Iskola

www.szentesimozaik.hu
Oktatás, tanulmányi hírek|36








Forrás