Kezdőlap Hírek Ez a fotel kiadó! – Szentes választ…

Ez a fotel kiadó! – Szentes választ…

69

Szentesen három polgármesterjelöltet vettek nyilvántartásba, szeptember 9-en zárult le az ajánlások gyűjtésének leadása.
A tíz egyéni választókerületben 41 képviselőjelölt indul az október 13-i választáson.

A polgármesterjelöltek, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Antal Balázs Tibor – független (A Szentesi Polgári Szövetség Egyesület támogatásával)
2. Gémes László (Fidesz-KDNP)
3. Szabó Zoltán Ferenc (Jövőnk Szentes Egyesület)

Az 1. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Füsti-Molnár István (Jövőnk Szentes Egyesület)
2. Georg Spöttle (Fidesz-KDNP)
3. Túri András Csaba (Mi Hazánk Mozgalom)
4. Dr. Chomiak Waldemar (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)

A 2. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Kovács Istvánné (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
2. Kovács János (Fidesz-KDNP)
3. Baranyi László (Mi Hazánk Mozgalom)
4. Hornyik László Károly (Jövőnk Szentes Egyesület)

A 3. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Fekete Sándor (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
2. Kiss Csaba István (Jövőnk Szentes Egyesület)
3. Sipos Antal (Fidesz-KDNP)
4. Biácsi Péter (Mi Hazánk Mozgalom)

A 4. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Sipos Kitti Lídia (Fidesz-KDNP)
2. Antal Balázs Tibor (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
3. Pásztor Antal (Jövőnk Szentes Egyesület)
4. Grenczer Ferenc (Mi Hazánk Mozgalom)

Az 5. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Dr. Rébeli-Szabó Tamás (Fidesz-KDNP)
2. Gurdonné Kovács Helga (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
3. Horváth Zoltán (Mi Hazánk Mozgalom)
4. Vidovics Zoltán (Jövőnk Szentes Egyesület)

A 6. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Bocskay Csaba (Mi Hazánk Mozgalom)
2. Móra József (Jövőnk Szentes Egyesület)
3. Dr. Szabó Andrea (Fidesz-KDNP)
4. Bencsik Lajos Magyar Munkáspárt
5. Stadlerné Csarmaz Kitti (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)

A 7. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Hegedűs Mihály (Mi Hazánk Mozgalom)
2. Holman István (Fidesz-KDNP)
3. Krausz Jánosné (Jövőnk Szentes Egyesület)

A 8. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Szűcs Ildikó (Jövőnk Szentes Egyesület)
2. Bihari Krisztina (Mi Hazánk Mozgalom)
3. Bakó Dániel (Fidesz-KDNP)
4. Szabó-Gömöri Andrea (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)

A 9. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Szűcs György (Jövőnk Szentes Egyesület)
2. Béres Attila (Mi Hazánk Mozgalom)
3. Bujdosó Tamás Károly (Fidesz-KDNP)

A 10. választókörzet jelöltjei, a szavazólapon való sorrend szerint:
1. Pászti Dániel (Fidesz-KDNP)
2. Farkas Nikolett (Szentesi Polgári Szövetség Egyesület)
3. Szűcs Lajos (független)
4. Pataki József (független)
5. Tóth Ferenc (Mi Hazánk Mozgalom)
6. Agócs Lászlóné (Jövőnk Szentes Egyesület)

www.szentesimozaik.hu
Hírek|29




Forrás