Kezdőlap Szentes-Csongrád Dr Papp László Birkózó Egyesület A hétvége eseményei….

A hétvége eseményei….

65

A diák I-es korcsoportnak Szigetszentmiklóson rendezték meg az éves Diákolimpiát. Egyesületünkből két versenyző jutott fel a döntőbe, Kovács Zsolt aki az elökelő 5. helye végzett és szerzett értékes pontokat az egyesületnek. Pilesz Ádám nehéz súlyban a 8. helyen zárta az évet. A legkisebbek vasárnap Kakucson versenyeztek a csillogó érmekért. Egyesületünket 12 kis versenyző képviselte , a 15 csapatot és 110 versenyzőt felvonultató megmérettetésen csapatban kiharcolták a 4. helyet. Egyéni eredmények
I hely Nagy Dávid, Farkas Vivien
II. hely Gáspár Börcsök Móricz, Ajtai János, Sági Attila, Simondán Mátyás,
III. hely Bogyó Benedek, Dóczi Gergő, Nagy Patrik, Ötvös Dávid, Antal Bence,Varga Andor
Forrás