Kezdőlap Sport Szabadtéri sportok Klubunk volt játékosa Hornok Réka aki Szentesen nevelkedett szeptember 20-án be…

Klubunk volt játékosa Hornok Réka aki Szentesen nevelkedett szeptember 20-án be…

155


Klubunk volt játékosa Hornok Réka aki Szentesen nevelkedett szeptember 20-án bemutatkozott a magyar női U-19-es válogatottban. Szlovénia U-19-es csapata ellen 73 percet töltött a pályán.
Gratulálunk Rékának! További sok sikert kívánunk!

Egy kis kedvcsináló a hétvégére! Szombat délután az U-19-es és a felnőtt csapat itthon fogadja Tiszasziget csapatát. A felnőtt meccs szünetében 11-es rúgó versenyt rendez az egyesület.

A rendezők, illetve a Delelő Söröző játékra hívja a mérkőzésre kilátogató vendégeket. A sörözőben a mérkőzésre látogatók italfogyasztásának minimum 300 ft-nak kell lenni. A blokk és a belépő bemutatásával részt lehet venni a mérkőzés szünetében a 11-es rúgó versenyen. A győztesek jutalma: az első helyezett egy 3.000 ft-os, a második helyezett egy 2.000 ft-os, a harmadik helyezett egy 1.000 ft-os italkupont kap ajándékba.
Forrás