Kezdőlap Szentes-Csongrád Dr Papp László Birkózó Egyesület 2016.11.26. Csömör adott otthont a diák II Országos Bajnokságnak. Egyesületünk h…

2016.11.26. Csömör adott otthont a diák II Országos Bajnokságnak. Egyesületünk h…

68

2016.11.26. Csömör adott otthont a diák II Országos Bajnokságnak. Egyesületünk három versenyzővel képviseltette magát. 46 kg-ban Kovács Zsolt (21 induló 18.), 50 kg-ban Cseh Balázs és Góg Levente (18 induló 13.) küzdhetett a versenyen. Nagyon nagy örömmel tudatjuk, hogy Cseh Balázs a diákolimpiai V.helyezését meg tudta ismételni, és mostmàr az ország legjobb ötödik birkózójának mondhatja magát korosztályában és súlycsoportjában. Levente az első meccs után nagy csatában de alul maradt ezért a vigaszágon folythatta a versenyt, de sajnos ujabb vereség után búcsúzott a további küzdelmektől. Zsolt a legjobb 16 között kezdhetett, az ujjtörése után ez volt az első versenye, a sok kihagyás érződött volt a teljesítményén, sajnos az első forduló után ő is kiesett. Ebben az évben a 2005-2006-os korosztálynak nem lesz több nagy megmérettetése, december 10.-én Bócsán és Orosházánegy Mikulás kupával zárjuk az évet, jövőre folytatjuk! Szép volt Fiúk,Lányok! Hajrá Szentes- Csongrád! Hajrá Birkózás!
Forrás