Leány ifjúsági:
OSC–Prointerier Yordo Szentes 10–18 (2–4, 1–5, 3–4, 4–5)
Prointerier Yordo Szentes: Héri N. – Tyukász 3, Mácsai K. 3, Forgó 2, Tóth F. 1, Bonca 3, Csiszár 1, Boldizsár. Csere: Dallos-Szilágyi 1, Bíró 1, Dobos 2, Kovács P. 1, Kátai-Benedek H., Ágoston. Vezetőedző: Matajsz Márk.

Leány serdülő:
OSC–Prointerier Yordo Szentes 17–14 (2–4, 3–4, 3–3, 6–3, 3–0) – hosszabbítás után
Prointerier Yordo Szentes: Héri N. – Bíró 1, Horváth Zs. 2, Tyukász 2, Dobos 1, Horváth L. 3, Boldiszár 1. Csere: Kátai-Benedek H. 2, Dallos-Szilágyi, Kovács P., Matajsz J. 2, Ágoston, Versegi. Vezetőedző: Brávik Fruzsina.
Brávik Fruzsina: – Természetesen csalódott vagyok, amiért Pesten hagytunk két pontot. Négygólos előnyt engedtünk el, sok taktikai fegyelmezettség volt az utolsó negyedben. Egy másodperccel a rendes játékidő letelte előtt kaptuk az egyenlítő gólt. Ez az edzők rémálma. Aharmadik negyedig sok szép megoldást választottunk támadásban, védekezésben is egyre többször megcsináltuk, amit megbeszéltünk, ezeknek viszont nagyon örülök. Sokat tanulhattunk ebből a találkozóból, dolgozunk tovább!

Leány gyermek:
OSC–Prointerier Yordo Szentes 7–16 (3–5, 0–3, 1–3, 3–5)
Prointerier Yordo Szentes: Varga N. – Dömsödi Döniz, Mácsai Kincső 1, Arató 6, Matajsz J. 4, Versegi 2, Nagy A. 1. Csere: Kocych (kapus), Udvardi, Horváth Zs. 2, Horváth L., Vida. Vezetőedző: Oltyán Gyula.
Oltyán Gyula: –A csapat türelmes és jó játékkal a meccset végig a kezében tartva győzött. Az újonnan bemutatkozó fiatalok is jól vették az akadályt.