Kezdőlap Szentesi Élet Születésnapi műsorral érkezett városunkba a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz „A f…

Születésnapi műsorral érkezett városunkba a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz „A f…

81

Születésnapi műsorral érkezett városunkba a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz

„A fény és a csillogás miatt csináljuk az egészet”

Hatalmas stábbal, 30 kamionnal, 25 lakókocsival, közel
100 idomított állattal és 70 fős társulattal érkezett városunkba, és adott születésnapi műsort a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz a múlt hétvégén. A világ legfiatalabb cirkuszigazgatója, a mindössze 27 éves, Hortobágyi Károly-díjas artistaművész, ifj. Richter József hetedik generációs artistacsalád gyermeke. Tavaly a Monte carlói Nemzetközi Cirkuszfesztiválon Arany Bohóc-díjat nyert, feleségével, Merryluval közös lovas akrobata produkciójukért. Vele beszélgettünk az előadás előtt. Cikkünket a Szentesi Élet 10. oldalán olvashatják.

19. szám
Kultúra|39
Forrás